Flagi reklamowe

Służymy bezpłatnym doradztwem przy projektowaniu flagi reklamowej. Flagi samochodowe są doskonałym atrybutem podczas wyrażania swojej przynależności do konkretnej grupy. Przyczepiane za pomocą specjalnej przyssawki do szyby samochodu, godnie reprezentują barwy Twojej ulubionej drużyny czy zespołu — podczas podmuchów wiatru, w trakcie jazdy samochodem idealnie wygląda nadruk w formie flagi Polski.

Flaga samochodowa dostępna jest w wielu wymiarach i przystosowana jest do warunków atmosferycznych występujących podczas szybkiej jazdy samochodem — projekty graficzne akceptujemy w plikach .cdr, .PDF, .eps oraz .TIFF, Sprawdź jak flagi reklamowe mogą wpłynąć na Ciebie i Twoją firmę.

Więcej o flagach reklamowych

Flagi reklamowe — realizujemy zlecenia na całym obszarze Polski! Jesteśmy docenianym przedsiębiorstwem, specjalizującym się głównie w branży reklamowej — prowadzimy swoja działalność w ramach produkcji flag reklamowych oraz ich dystrybucji.

Gwarantujemy Państwu kompleksowe usługi, od dobrania odpowiedniej flagi na maszt i opracowania projektu nadruku, aż po dostarczenie w pełni gotowego produktu do klienta — na Twoje życzenie przeprowadzamy montaż zamówionej flagi firmowej profesjonalne pranie flag czy gwarancyjny serwis masztów.